1 Kasımda ” Alo ” Demiyoruz !

1 Kasımda  Alo  DemiyoruzBir kaç gündür Türk Telekom ‘ u 1 Kasımda sabit telefonları kullanmayarak protesto etme fikri dolaşıyor internette , şahsen bu protestoyu destekliyorum . Dünyanın en pahalı internetlerinden birini kullanmamız , adsl için mecburen telefon hattı almamız , sabit ücretlerdeki yüksek fiyatlandırmalar Türk Telekom ‘ u protesto etmemiz için yeticek de artacak sebeplerden sadece bir kaçı .

Sizlerden ricam bu protestoyu elinizden geldiğince arkadaşlarına duyurmanız . Blog ‘ u olan arkadaşlar da lütfen bu konuya bloglarında değinsinler . Düşünsenize yeterli bir sayıya ulaştığımızda Telekom ‘ un günlük zararı ne kadar çok olacaktır .

Protestoyu arkadaşlarınıza yollarken kullanabileceğiniz metin ;

1 Kasım 2008 günü sabit telefonları susturuyoruz . Bu demokratik hakkımızı kullanarak bizi soyanlara en azından bir gün bile olsa dur diyoruz . Tüketici Koruma Derneklerinin öncülüğünde 1 Kasımda sabit telefonlarla görüşme yapmıyoruz . Bir günlük bu protesto Telekom ’ a oldukça ağır bır ceza olacak . Bu postayı bir başka kişiye göndermeniz sadece 2 dakikanızı alır . Lütfen bununla uğraşamam gönderirsem birşey mi olacak sanki gibi düşünmeyin , 1 gün de olsa Telekom ‘ a gereken dersi verelim . Şimdiden teşekkürler .

yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Benzer Yazılar

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz ?

 


*
Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu soldaki boşluğa giriniz.
Kodu Yenile.

Güvenlik Kodu