Artan Arkadaşlık Sitelerini Nasıl Karşılıyorum ?

Arkadaşlık SiteleriNerden çıktı şimdi bu yazı diye merak ediyorsanız , yeni bir mim konusu başlatmış arkadaşlar . Bütün Kelimeler ‘ de bana pas atmış . Öncelikle başlığı mimi diğer yazan arkadaşlardaki gibi ” Artan Arkadaşlık Sitelerini Nasıl Karşılıyorsunuz ? ” değil de ” Artan Arkadaşlık Sitelerini Nasıl Karşılıyorum ? ” yaptım . Çünkü zaten başlık bize sormuyor mu ? Yani ” Nasıl Karşılıyorsunuz ? ” başlığı atarsak sanki biz soruyormuşuz gibi oluyor . Neyse ben böyle yazdım yanlış da olabilir tabi pek mim yazısı yazmadım da :D

Ben böyle sitelerin varlığından rahatsız olmuyorum , yani bana kalırsa internette herşeyin olduğu gibi böyle siteler de olmalı . Kaldı ki kimse kimseyi zorla üye yapmıyor . Benim şikayetim bunların çok çok artması . Yani host alan herkes ordan burdan bulduğu scriptlerle arkadaşlık sitesi açıyor ki bunların da devamı olmuyor , üye olan insan sayısı arttıkça masrafları da artıyor ve siteyi açan kişilerin de muhtemelen maddi durumu ona yetmediği için kapanıp gidiyor . Bir dönem çok parlamıştı arkadaşlık siteleri ama şimdi biraz daha unutuldu gibime geliyor .

Yani sonuç olarak böyle siteler de olsun ama profesyonelce yapılsın , hatta mümkünse OpenID tarzı tek bir üyelikle her yere giriş yapılabilse çok güzel olur ama zannediyorum ki büyük sitelerin de işine gelmez böyle birşey . Herşeyin sanal olduğu dünyada arkadaşlıklar da sanal olmuş çok mu ?

Son olarak ben de Mental Mastürbasyon ve Beyn ‘ e paslıyorum ..

yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Benzer Yazılar

“Artan Arkadaşlık Sitelerini Nasıl Karşılıyorum ?” yazısına 2 Yorum Yapılmış

  1. Başmanyak :

    Mim’i cevapladığın için teşekkürler deniz..
    Nice mim’lere

  2. admin :

    Ben teşekkür ederim ..

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz ?

 


*
Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu soldaki boşluğa giriniz.
Kodu Yenile.

Güvenlik Kodu