Çağlayan Mitingi Uydu Görüntüsü

Tayyeap baksana ! Kaç kişiyiz saysana !

Çağlayan Mitingi

yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Diğer Yazılar

“Çağlayan Mitingi Uydu Görüntüsü” yazısına 21 Yorum Yapılmış

 1. megu :

  oha demek istiyorum…

 2. H5N1 :

  eeet ben hayatımda öle kalabalık görmedim….
  Mecidiyeköyü bilen bilir alisamiyenden başlıodu bea :D

 3. jey :

  söylenecek bir söz yok herşey anlaşılıyor zaten.. (tabi anlayana)

 4. eburhan :

  Gerçekten büyüleyici…

 5. M. Selçuk Şahin :

  Diyecek Bir Şey Bulamıyorum..
  Harika Bir Görüntü..
  İşte Atatürk Bilinci.. İşte Esas Türkiye..

 6. ahmet :

  ne kırılgan ne hassas cumhurietimiz varmış her isteyen yıkmaya çalışabiliyor. ve o cumhuriyetin yegane koruyucusu CHP olmasa nolurduk acaba. !!!!! Bize verilen oy Atatürk’e verilmiştir diyen bir zihniyetin dolaylı yada dolaysız öncülük ettiği böyle saçma bir mitingin öncülük etmesinin tek bir güzellliği var işte . o da güzel bir uydu görüntüsü. Bunlar gibi insanlar Atatürk mezardan çıkıp gelse Atatürke bile sen Atatürkçü değilsin derler. Evet sadece güzel bir görüntü.

 7. ahmet :

  noldu yorumumu yayınlamamışsınız. zorunuza mı gidiyor düşüncenizin yansıtmayan yorumlar. doğruya demokratik laik olan sizlersiniz. bizlerde yobaz olanlar !!!! :) halinize acımaktan başka ne diyebilirimki. Atatürk bu cumhuriyeti kurarken kahramanmaraşta iki kızımızın başörtüsünü aldılar diye maraşı kana bulayan sütçü imam vedaha nicelerini yanına alarak kurdu. nedir bu kin nedir bu öfke, nedir bu sizi zulme yapmaya kadar sürükleyen korkaklık. Demokratik ve laik olmanızmı. eğer siz öyleseniz ben değilim.

 8. admin :

  Yorumunu yayınlamama gibi birşey yok . Sadece şu sıralar fazla bakamıyorum . Herkesin siyasi görüşü kendine hepsine saygı duyarım ama vatanı satanlara asla .

 9. ahmet :

  vatanını satana saygı duymamanı sizin için büyük bir başarı olarak algılıyor aynı başarılı tepkiyi insanlığını satanlara da göstermenizi diliyorum. Cumhuriyet ve laiklik kisvesi adı altında (ki ben bunlara zamane mollaları diyorum) ülkenin ve insanlığın önünü tıkayanlara da göstermeniz dilerim. laiklik için vicdan özgürlüğü diyen ve sonrasında her yere yasaklar koyan insanlık dışı bir zihniyetle hayatları sömürenlerede aynı tepki göstermeniz dileğiyle. satanlara tepki duyarken satış yapmamanız dileğiyle. kalın sağlıcakla

 10. admin :

  Bazıları dini siyasete alet etmeselerdi emin olun ki bu yasaklar olmazdı . İkimizin de düşüncesi değişmeyeceğine göre boşuna tartışmaya gerek yok sanırım .

 11. ahmet :

  bazıları laik kisvesi altında islama saldırmasaydı diğer bazılarıda dini siyasete alet etmeyi aklına bile getirmezlerdi. birşeyleri yasaklamak yasaklanan şeye güç kazandırır.(heleki kelime manası özgürlük olan bir kavramla yasak getiriliyorsa). Örnek mi istersin.
  1-)İslam dini 23 yılda yeşerdi büyüdü. islam karşıtları yasakladıkça insanlar akın halinde islama koştu.
  2-)itilaf devletleri İstanbul hükümeti Mustafa kemalin ve arkadaşlarının başlatmış olduğu kuvayi milliye hareketine karşı durdu.Sonucunda yeni bir devletin kurulması kaçınılmaz oldu.
  3-)Camilerde cumhuriyet kafirliktir diyen mollalara inat 1923 yılında bir cumhuriyet filizlendi.

  ve şimdi siz yasaklamaya devam edin. işte bu yasakçılar biz atatürkçüyüz dediği için ben atatürkçü değilim. bu insanlar laikliği savunduğu için ben laikliği savunmuyorum.heryerde bangır bangır demokrasi deyip temel hak ve özgürlüklerimi kısıtlayanlar olduğu için hepsine asiyim. şimdi gidin toplanın istiklal marşı bile ezberebilmeyen, evinde Türk bayrağını bulundurmayan insanlar toplansınlar. hakikaten çok güzel bir uydu görüntüsü oluyor. “hem belki bu insanlar anavatanla demokrat partiyide birleştirirler”. her nedense siyaset için değil cumhuriyet için toplanan insanlar chp ile dsp dillerinden düşürmediler. galiba chp-dsp cumhuriyeti için toplanmışlar :) toplansınlar görüntüleri güzel ;)

 12. admin :

  Evet o uydu görüntüsündeki kalabalığın hiçbiri İstiklal Marşımızı bilmiyor evinde de bayrak falan yok biz de zaten koftiden Atatürkçüyüz haklısın evet .

 13. ahmet :

  http://netci.iblog.com/post/218904/359074
  http://www.haberler.com/chp-toreninde-istiklal-marsi-skandali-haberi/

  al abi mitinglerde birleşin diye yırtıındığınız partilerin istiklal marşı okuması. cumhuriyete sahip çıkacak olanları istiklal marşı okuması. bal gibi anlıyorsunuz nedemek istediğimi de işinize gelmiyor işte. Allah aşkına söyleyin bana dini siyasete alet edenlerle aranızdaki fark varmı. “bize oy vermeniz atatürke oy vermek demektir” diyen bir zihniyetin dini sömürmesinden tek bir farkı var. o da ataürkü sömürmesidir. . işte halep işte arşın.

 14. gülsüm :

  görüntümüzün hoş olduğunu görmelerıne sevınmelıyız arkadaşlar cunku 22 temmuz 12 gecesındede güçümüzünde ne kadar büyüleyici ve kesın oldugunu anlarlar yasasın cumhurıyet yasasın laıklık

 15. gülsüm :

  siz sadece cumhurıyetın gucunu cekemıyosunuz kendı yanlıslarınızı örtbas etmeyın sızınkılerı acıklanmaya kalksa ortaya bu yorumları yapacak ınsan bulamassınız 22 temmuzdan sonra cumhurıyetcıler bıze karsı olanlara delı hazırlıyolar kacmaları ıcın bakın bız sızın gıbı zavallılara bıle yardım edıyoruz delıgınızı bıle bız acıyoruz dua edın duaa :) ))

 16. gülsüm :

  ne olcak cok mu farklı olcak ahmet bey basa sızın gıbı dusunenler gecerse nolcak cok mu özgür olacagız… eger basımıza sızın gıbı dusunenler gecerse ne elımızde özgurluk nede cebımızde 5 kurus paramız olacak sömürgecelık yozlasma gerıleme olcak…. aynı ıarak gıbı olacagız her tarafımız kapalı ve baskaların hımayesı altında olacagız… cumhurıyet ne demek ılk once onu ogrende gel hadı bakım

 17. harun :

  cumhuriyetciler sizin partili ögretmenler daha doru dürüst istiklal marsını söleyemiyor inanın bu istiklal marsını akp li bi ögretmen okuyamasaydı türkiyeyi sarsardınız siz akp ye şeriatcı tarikatcı diyip durdunuz ama inanın onlar sizden daha yenilikci en azından ön yargılı diil o zaman akp ye oy atan bütün herkes tarikatcı yani türkiyenin yarısı tarikatcı ölemi beyenmeyen ceksin gitsin ben buna karsıyım yoksa akp ci de diilim sadece siz Atatürk ün kurdugu parti diye oy atıyorsunuz deniz baykal için diil yani akp nin agzından Allah kelimesi cıkınca hemen ötüyorsunuz bi yerleriniz şisiyor bu diildir cumhuriyetcilik türk halkı git gide kültürünü kaybetmeye calısıyor Atatürk yabancı milletlerin bilimini calın dedi kültürünü diil siz yenilikcilik işini abartıyorsunuz o kadar ben ülkücüyüm mhp barajı asacagınada inanıyorum

 18. ahmet :

  Hem ayırca şunu sormak istiyorum. Bu adamlar 4,5 yıldır başımızda özgürlüğümüzden ne eksildi. çok merak ediyorum. “vay efendim 23 nisan da kuran okuma yarışması düzenlenemezmiş.” niye düzenlenemesin 23 nisan şarkılarla türküler kutlayanlara engelmi teşkil ediyor. yoksa Kuranı kerimle alınıp verilemeyen bişeymi var. Müslüman kültüründe olması gereken birşey yapılmış. Bunun neresi yanlış hala kafam almıyor. liselerde çocuklarımızın namaz kılması neden sakıncalı kafam almıyor. Tabiki stadyumlarda salonlarda yapılan kutlamalara kimsenin söz etmeye hakkı yoktur olamayacaktır. ama neden herkes istediği gibi davranırken müslümanlar için hep yaptırımlar oluyor. bugun aksarayda bir insan gördüm üzerinde papaz kıyafeti rahatça gönlünün alabildiğine geziyor ama imam olsa aynı şeyi yapan resmi üniforma çalışma sahasın dışında giyilmez diye basarlar yaygarayı. ben papazın dışarıda giyinmesine karşı değilim ama çifte standardın kalkmasını herşeyden çok arzuluyorum. işte bu çifte standardı en alt seviyeye kim , Hangi parti indirirse gönül rahatlığıyla oyumda emeğimde ona helal olsun.

 19. ahmet :

  Bugun 24 temmuz
  http://img34.yukle.tc/images/877871183.jpg
  işte size türkiyenin gerçek cumhuriyetçilerin görüntüsü isterseniz uydudan bakın. daha net görürsünüz. Cumhuriyetçilik adı altında yapılan zulmu yüce Türk milleti affetmedi affetmeyecek. Gülsüm hanım sorunuza gelince “evet” statükocu bir zihniyetinden, astığım astık kestiğim kestik, “ben 3-5 milyonluk düşüncem ile 70 milyonu yönetirim” zihniyetinden kurtulduğumuz takdirde daha iyi yönetileceğimizi düşünüyorum. işte ben bu şekilde düşüncemi bu yönetimle serbestçe söyleyebiliyorum. Buna demokrasi diyorlar. bindirilmiş kıtalarla mitingler yapanlar cumhuriyetçilik adı altında parti birleştirmeye çalışanlar umarım 22 temmuzdan bir ders çıkarırlar. umarım akıllarını başlarına alırlar . umarım ömürcek bağlamış zihniyetlerini aşıp gerçek bir muhalefet örneği gösterirler. adam gibi çalışırlarda bizde onlara oyumuzu gönül rahatlığıyla veririz. Cumhuriyet 1923 te kuruldu ve Allahın izniyle ilelebed devam edecek. Size korksanızda korkmasanızda… Korkularınızla insanları yıldırsanızda yıldırmasanızda…

 20. admin :

  Konu daha fazla uzarsa bu konu için yorumları kapatacağım . Darılmayın gücenmeyin yanlış anlamayın diye her fikre saygımız olduğunu belirtmek için yorumları onaylıyorum ama böyle karşılıklı tartışma olarak devam ederse yorumları kapatacağım . Burası forum değil blog .

 21. rsthgyt :

  e nerde onlar nerdeydi seçimlerde pikniyemı gıttıler
  chp nın durumu ortada o kalabalogamı guvenmıstı acaba

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz ?

 


*
Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu soldaki boşluğa giriniz.
Kodu Yenile.

Güvenlik Kodu