Delicious Yenilendi

Öncelikle nedir bu delicious ?

Delicious online olarak yer imlerinizi kaydedebileceğiniz ve diğer kullanıcılarla paylaşabileceğiniz , aynı zamanda diğer kullanıcıların kaydettiği yer imlerinde arama yapabileceğiniz bir site .

Tasarımda bir değişikliğe gitmişler , aynı zamanda zannediyorum ki del.icio.us adresi de artık delicious.com ‘ a yönlendirilmiş . Tasarım olarak renkleri biraz daha canlı kullanmışlar mavi ve yeşil renklerin üstünde durmuşlar .

Yeni Delicious

Üst tarafta genelde haber sitelerinde görmeye alıştığımız şekilde bir sistem kullanmışlar . Delicious ‘ ın kısaca ne olduğunu ne işe yaradığını özetlemeye çalışmışlar . ( Neyse ki giriş yaptığımızda kayboluyor :) )

İlk bakışta benim dikkatimi çekenler bunlar . Daha küçük küçük de olsa bir çok şey değişmiş ama istedim ki hepsini burada yazmak yerine girip siz de inceleyin .
Son olarak yeni delicious ile ilgili delicios ‘ ın blogundaki yazıya burdan ulaşabilirsiniz . Burdan da site içindeki yenilikleri açıklayan yere bakabilirsiniz . Blog da da izleyebileceğiniz kısa bir yeniliklerin neler olduğunu anlatan videoya da buradan ulaşabilirsiniz .

yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Diğer Yazılar

“Delicious Yenilendi” yazısına 1 Yorum Yapılmış

  1. Bilgisiz :

    Boyle daha iyi olmuş çok beyendim o eski soluk renkler gitmiş com. geçmeleride global bir adım diye düşünüyorum

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz ?

 


*
Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu soldaki boşluğa giriniz.
Kodu Yenile.

Güvenlik Kodu