How I Met Your Mother ( Ananızla Nasıl Tanıştım ) Dizisi

How I Met Your MotherBugün bir blogda gördüğüm diziyi izlemeye başladım . Dizinin adı ” Ananızla Nasıl Tanıştım   ” bize küfür gibi gelsede orjinal adı olan ” How I Met Your Mother ” ‘ ı Türkçeye çevirdiğimizde aşağı yukarı böyle bir anlam çıkıyor . Dizi kısaca 2030 yılında bir babanın çocuklarına anneleriyle ( annesiyle mi anneleriyle mi karar veremedik , gelecek yıllardaki öss sınavlarında anlatım bozukluğu soruları içerisinde bu yazımızın çıkmasını da istemedik ama yazdık artık ne yapalım , yanlış yazdıysak yorum bölümünde doğrusunu bize bildirirseniz sevinirim :) ) nasıl tanıştığını saatlerce anlatmasından oluşuyor . Öyle ki adamımız karısının evde olmamasını fırsat bilerek çocuklarına eski zamparalık anılarını anlatıyor . Şaka bir yana dizi güzel konu genel tutulduğu için bir çok mekanda geçiyor dizinin bölümleri . Az önce oturdum ilk 10 bölümü izledim gayet güzel . Genel olarak Ted ‘ in kadınlarla olan ilişkilerini anlatıyor . Dizinin bölümleri 20 ‘ şer dakikadan oluşuyor . 20 dakika olması hem insanı sıkmıyor hem de 20 dakikada sizi yeterince güldürüyor . Dizideki karakterlerin renkli kişilikleri , eğlenceli arkadaşlıkları , ve bize ters olsa da :) rahat tavırları insanı eğlendiriyor . 19 Eylül 2005 ‘ de çekimlerine başlanan bu dizi şuanda 3 sezon olmuş durumda . Dizinin başrol oyuncuları ;

Ted Mosby karakterini Josh Radnor canlandırıyor .
Marshall Eriksen karakterini Jason Segel canlandırıyor .
Robin Scherbatsky karakterini Cobie Smulders canlandırıyor .
Barney Stinson karakterini Neil Patrick Harris canlandırıyor .
Lily Aldrin karakterini Alyson Hannigan canlandırıyor .
Bob Saget da Ted Mosby ‘ nin 2030 yılındaki seslendirmesini yapıyor .

Dizi hakkında İngilizce bilgiye Wikipedia ‘ dan , Türkçe bilgiye Vikipedi ‘ den , resmi web sitesine şuradan , Imdb linkine de te buradan ulaşabilirsiniz .

yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Benzer Yazılar

“How I Met Your Mother ( Ananızla Nasıl Tanıştım ) Dizisi” yazısına 3 Yorum Yapılmış

  1. FACTOR2 :

    Benim severek izlediğim bir dizi.Boş zaman geçirmek ve eğlenmek için izlenebilecekler arasında.

  2. CANER :

    Arkadaş merhaba. Benimde kadınlarla tanışma konusunda sıkıntılarım var. Bu dizi hangi kanalda ve saat kaçta oynuyor. Veya cd ye gitsem bulabilirmiyim. Kimbilir belki bu konuda bana yardımcı olur kadınlarla tanışma konusunda. Senin de yardımlarını bekliyorum. Yardım edersen sevinirim. Etmezsende canın sağ olsun. İyi günler kendinize iyi bakın.

  3. admin :

    Valla kadınlarla tanışmana yardımcı olabileceğini zannetmiyorum zira onların yaptıklarını bizim memlekette yaparsan dayak yeme ihtimalin yüksek :)

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz ?

 


*
Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu soldaki boşluğa giriniz.
Kodu Yenile.

Güvenlik Kodu