Kanal Biz Kaç Para ?

KanalTürk ‘ ü sövüp saydığı adamlara satan Tuncay Özkan ” Kanal Biz ” adında yeni bir kanal kurmuş . Bakalım bu kanalı kime kaça satacak ? İyi iş valla biraz atıp tutalım biz de bir kanal kuralım sonra satalım kapalım milyon dolarları . Bu saatten sonra kimsenin Tuncay Özkan ‘ ı ciddiye alacağını sanmıyorum , şahsen ben almıyorum .
Bir de zamanında demişti ki ;

Satmasaydım kanalı kapatacaklardı .

Keşke satmasaydın da kapatsalardı , eminim şimdi olduğundan daha fazla saygı görürdün . Neyse böylece kimin ne olduğunu öğrenmiş olmuştuk hepimiz . Kanalın sloganı ;

Kanal Biz ; Türkiye ’ yi satılık kalemlerden , yönetemeyenlerden , hainlerden kurtaracak . Fethullahçısına da , yobazına da , döneğine de , haddini bildirecek .

Satılık kanallardan da kurtarmak lazım Türkiye ‘ yi ..

yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Benzer Yazılar

“Kanal Biz Kaç Para ?” yazısına 11 Yorum Yapılmış

 1. Çağdaş :

  Aynen bende katılıyorum dediklerine. Fakat bir yandan da hükümet o kadar baskı yaptı. Reklam bile alamıyordu ki ben bile kendi cebimden 50 ytlik reklam verdim.

  Fanatik chp li olmama rağmen Deniz Baykalcı değilimdir. %100 değilimdir. En azından diğer yobaz Tayyipcilerden farklı olarak Atatürkçü insanları biraraya getirebiliyor. İyide gaz veriyor. İyi bir liderlik ruhu var. Parti kursun ben vermeyi düşünürüm.

 2. hilal :

  kanalı sattırmak için adamı köşeye sıkıştırdılar yobazlar…son çare sattı.elemanlarına 8 ay maaş veremedi.siz hiç 8 ay maaş almadan yaşamaya çalıştınız mı…bol keseden sallıyorsunuz.tuncay özkan da göbek ata ata satmadı o kanalı.SATTILAR GÜZEL ÜLKEMİ PİSLİKLER.kurtarmaya çalışanları da böyle çürütmeye,sindirmeye çalışıyorlar…

 3. admin :

  Bol keseden sallamadım , durum ne olursa olsun o kanalın bir kere satılması bir daha o adama kimsenin güvenmeyeceği anlamına gelir .

 4. bb :

  ömründe bir çivi çakmamış insanlar tuncay özkan kanalı niye sattı? diye laf ediyoo kanalın satılmasının sana zararı ne ister yeni kanal kurar adamcağız ister cebine atar

 5. admin :

  @bb ;
  Benim ömrümde bir çivi çakmadığımı nerden biliyorsunuz ? Kanalın satılmasının bana herhangi bir zararı yok ben burda sadece eleştiri yaptım .

 6. Maxis :

  tuncay öznkan kanalı satmasaydı adam hapise giricekti sizin gibi yobazlar oldukça bu ülke yürüdüğü yolda dvm eder sizin gibi bilgisiz insanlar anca çamur atar bilgisiz olunca anca bu olur zaten sizin gibilier böyle bir kanal kuramaz bile böle bi kapasıteye sahip deilsiniz ….

 7. admin :

  Diğer yazılara bakarsan yobaz mıyım değil miyim kolayca görebilirsin . Hatta yazılara bile bakmana gerek yok yobaz olsam Atatürk bölümü koymazdım bu siteye .

 8. SAMET :

  siz yobazlar yüzünden kanala kıimse eklam vermiyordu.. adam kanal ı sattıktan sonra çalışanlara olan borcunu ödedi..siz yobazlar için böyle değerler yoktur. . en azından DİŞLİ çıkmadı yetim hakkı yiyecek kadar..

 9. hayri yaman :

  Kanaltürk’ün satılması sizi çok mu üzdü, bence değil amacınız tuncay özkan ı karalamak, ama biz kanaltürkün neden satılmak zorunda kaldığını ve değerinin çok çok altında satılma nedenini biliyoruz, Tuncay Özkan ı da gayet iyi anlıyoruz ve Tuncay Özkan ı desteklemeye yeni kanalı kanal bizi yaşatmaya kararlıyız, ayrıca artık tüm ulusalcılar bcp çatısı altında birleşiyor kanalı satmak zorunda kaldı ama ruhunu satmadı. Tuncay Özkan ı kutluyorum.

 10. APO :

  admin atatürk bölümünü zorunlu koyduğunu biliyoruz. demişsin ki tuncay özkan’a güvenmez artık kimse kusura bakma ama biz tuncay özkan’ı kanal sattı diye satacak yolda bırakacak değiliz senin başbakanın neleri satmadı ki allah bilir sende birşeylerini satmışındır

 11. admin :

  @Apo ;
  Terbiyesizliğin gereği yok . Atatürk bölümünü niye zorunlu koyayım ki , var mı böyle bir mecburiyet ? Başbakan hakkında yazdıklarıma da şurdan bakabilirsin .

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz ?

 


*
Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu soldaki boşluğa giriniz.
Kodu Yenile.

Güvenlik Kodu