Let’s Put a Smile on That Face !

Why So Serious ?

Şimdi öncelikle ” The Dark Knight ” ( Kara Şövalye ) filmini hala izlemediyseniz hemen bir yerlerden bulup izleyin derim zira film IMDb ‘ de gelmiş geçmiş en beğenilen film oldu . ( Top 250 de 1 numara an itibariyle 210,569 kişi filmi oylamış ve ortalama olarak 9.2 puan almış . ) Bir fikir olsun diye de aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz .

Film 2,5 saat sürüyor . Valla ben nasıl geçtiğini anlayamadım gayet güzel bence . Çok hareketli ve sürükleyici bir filmdi . Olaya pek film incelemesi olarak girmeyeceğim .

Bana kalırsa bu filmde Joker mükemmeldi . Herif ölünce kıymete bindi vallahi . ( Bilmeyenler için söylüyorum Heath Ledger evinde aşırı uyuşturucu aldığından dolayı ölü vaziyette bulunmuş . ) Bazıları diyor ki film işte bu adam öldü millet merak etti ondan çok ilgi çekti falan filan bence hiç alakası yok . Adam Joker rolünün hakkını fazlasıyla vermiş öyle ki ben bu filmde Batman ‘ den çok Joker ‘ i beğendim . Batman ‘ in eski sevgilisi rolündeki kız da tam bir ineğe benziyordu . Adam gibi bir kız koyar insan oraya . Az önce ekşi sözlükte film hakkında yazılanları okuyordum da bir arkadaş Batman Begins de Gotham şehrinin karanlık yüzü de anlatılıyordu fakat bu filmde hiç göremedik nerdeyse film hep gündüz geçti o bir eksiklik olmuş .

Filmden sözler ;
Why So Serious ?
Welcome to a world without rules .

Sonuç olarak Joker bence bu filmde Batman ‘ i sollamış arkadaş . Yakında güzel bir Wallpaper ( Duvarkağıdı ) bölümü açmayı düşünüyorum . Oraya mutlaka bu filmin wallpaperlarını da koyarım .

yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Benzer Yazılar

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz ?

 


*
Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu soldaki boşluğa giriniz.
Kodu Yenile.

Güvenlik Kodu