Memlekeeeet!

Bekle beni memleketim ben geliyorum :D Bu gece binicem otobüs kaza yapmazsa ölmezsem pazartesi sabahı memleketimde olacam . O yüzden perşembe gününe kadar site güncellenmeyecek . ” Niye güncellenmiyor kardeşim sizin oralarda internet yok mu ? ” diyenler için ; yahu güzel kardeşim 3 ayda bir memlekete gidiyoruz bırak bilgisayardan uzak olalım biraz diyorum :) Belki arada girer lanblogu güncellerim . Ha bu arada burdan uyarıyı tekrar yapayım lanblog denilen zımbırtı hiçbir hit kaygısı duymadan rahatça küfredilebilecek bir yer olarak yapılmıştır . Bazı arkadaşlar bundan rahatsız oluyormuş ki bazı arkadaşlar da yorumlarında bu nasıl üniversite gençliği şeriatçılar gelsin cumhurbaşkanı olsun en azından küfür edilmez ( olayı nasıl bağladığını anlamadım siz anladıysanız söyleyin :D ) diyorlar . Gayet feci küfürler kullanılmıştır . İyi aile çocuğuysanız veyahut ahlakınızın bozulmasını istemiyorsanız lütfen girmeyiniz . Onun dışında ne var ne var hmm başka da birşey aklıma gelmiyor şimdilik . Ha bi de akşam tv de ” Bir Çocuk Değişir Türkiye Değişir ” diye bir reklam gördüm . Google da arattım ancak sadece şuradaki şeyi bulabildim . Siz daha detaylısını bulursanız buraya yorum olarak yazarsanız geldiğimde yazıya ilave ederim . Özkan ‘ a site konusunda yardımcı olacaktım ama sanırım olamayacağım perşembeye kadar umarım affeder artık beni :) Şimdi dil kursuna gidicem ( herr hausen die beine :D ) 7 de dil kursundan çıkacam gece de otobüse binecem o arada boş vakit bulursam özkan sana burdan söz yardımcı olacam sana . Dediğim gibi otobüste can vermez de gidip gelebilirsek devam edicez yazılara her zamanki hızımızla yok eğer geberirsem bu da vasiyetim ve ricalarım ( :D ) olsun e mi ;
Blog temizliğe alınacak . ( bakıma değil temizliğe :D )
Laptop gökdenize bırakılacak .
Cimbom şampiyon yapılacak .
Olmayacak duaya amin denecek .
Arkamdan bolca ağlanacak .
Osurmadan sıçmaya çalışılacak .
Makinanın bu seneden sonra da devam etmesi sağlanacak .
Makina ve beyaz show yine cuma ve cumartesi ana haberden sonra yayına sokması sağlanacak .
Msn adreslerim gökdenize bırakılacak arada gece 2*3 civarı girip insanları korkutacak .
Yazdığım şiirler şarkı yapılması için seçile verilecek . ( Eren seçile yardım edecek . )( Şarkıyı beğenmezsem siz düşünün. )
Bundan sonra pasta yapılmasın ! ( en azından ingilizce :D )
Üniversiteye opsiyonel olarak 2 yıl konulsun . 6 yılda bitirenlere 2 yıl kaldı denilmesin :D
akif sonsuza dek handeye werilecek :D ( özel istek :P )

Bu liste güzel oldu ha biraz da cem uzanın seçim kampanyasına benzedi ben gelince bu listeyi genişleteyim :D Vasiyetim için özel istekleriniz olursa bana bildirin :D Kalın sağlıcakla . ( peeh hiç kullanmadığım laftır ha :) )

yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Diğer Yazılar

“Memlekeeeet!” yazısına 2 Yorum Yapılmış

  1. mr.etc :

    çabuk gidip gelmen dileğiyle biliyorsun bana lazımsın :)

  2. gokdeniz :

    Heh ben msn ve laptoptan daha fazlasını hakediyorum ama :)

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz ?

 


*
Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu soldaki boşluğa giriniz.
Kodu Yenile.

Güvenlik Kodu