NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!!!

Binlerce insanın hayatını almış ama karşılığında ömür boyu hayatta kalma hakkı verilmiş olan şahıs yeniden yargılanacakmış.Neden? Çünkü Avrupa öyle istiyor…

Al bayrağa sarılı her şehit cenazesinde öne eğilmiş başları ve titreyen sesleriyle “kanınız yerde kalmayacaktır” şeref sözünü verenler suskunlar bugün..
Neden? Çünkü Avrupa öyle istiyor…

21 yaşında Mehmet gençliğinin baharında demir gibi sapasağlam çıktığı köyüne beldenaşağısı sakat ve tuvaletini bile tutamayacak halde geri döndü.Yeniden >yargılanacak şahsın döşettiği mayına basmıştı.Mehmet yeniden yürüyemeyecek, Mehmet nişanlısı Fatma’yla aynı yastığa baş koyamayacak ama onu bu hale sokan yeniden yargılanacak.
Neden? Çünkü Avrupa öyle istiyor…

Gençliklerinin baharında vatanlarını savunmak için silah altına giren ve geçit vermez dağlarda teröristlerle savaşırken tertemiz alınlarından vurulup toprağa düşen askerler yeniden yaşayamayacak ama onları vurduran şahıs yeniden yargılanacak.
Neden? Çünkü Avrupa öyle istiyor…

Alışveriş merkezinde hiçbir şeyden habersiz bakınırken içeri atılan yangın bombalarıyla feci şekilde yanan kadın hayatının
sonuna kadar yanık yüzüne bakacak ama o bombayı oraya attıran yeniden yargılanacak.
Neden ? Çünkü Avrupa öyle istiyor…

Kocasıyla yeni tayin edildiği yere özel otomobilleriyle giderken yolları kesilen ve kocası
gözleri önünde taranarak şehit edilen Figen hemşirenin gözleri hep yaşlı kalacak ama kocasını vurduran yeniden yargılanacak
Neden ? Çünkü Avrupa öyle istiyor…

Yıllarca terörle mücadeleye akıtılan milyarlar yüzünden binlerce gencimiz işsiz,fakir ve aç. Hayatları
boyunca eğitim görmelerine rağmen yere serilen ekonomi yüzünden işsiz kalanların
hayatları mahvolurken onların o hale gelmelerine sebep olan terör belasını yaratan yeniden yargılanacak.
Neden? Çünkü Avrupa öyle istiyor..

Peki ya bu millet ne istiyor? Bir Allah’ın kulu da çıkıp bu milletin ne istediğini sormayacak mı ? Ezilen, hor görülen,hakkı verilmeyen tersine hep haksız çıkarılan her zaman bizler mi olacağız?

Sandığa oy verip tepemize çıkardıklarımız , vergilerimizle okutup makam ve rütbe verdiklerimiz canımızı , malımızı ve namusumuzu kendilerine emanet ettiklerimiz bir kere olsun bizim hakkımızı savunmayacaklar mı? Kanlarını yerde kalmayacak sözlerine inandığımız halde baş katile hak ettiği cezayı verdirmeyenler şimdi bir de karşımıza çıkıp bunu yeniden mi yargılayacaklar ? Böyle bir durumda bizler yerimizde uslu çocuklar gibi oturup ” Ölen öldü , giden gitti , kalan sağlar bizimdir ..” mi diyeceğiz ? Karakol baskınında iki gün roket ve havan ateşi altında kaldıkları halde direnip daha sonrada daha fazla direnemeyeceğiz . “Vatan sağ olsun !” son mesajını geçtikten sonra birer birer şehit olan koçların telsizden gelen seslerini unutup hayatımıza devam mı edeceğiz.

Hiç sanmıyorum.

Neden mi ? Çünkü TÜRK MİLLETİ BÖYLE İSTİYOR !

yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Diğer Yazılar

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz ?

 


*
Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu soldaki boşluğa giriniz.
Kodu Yenile.

Güvenlik Kodu