Pekin Olimpiyatlarının Balık Adamı Michael Phelps

Michael Phelps

Şu Pekin Olimpiyatları başladı çok güzel oldu vallahi . Açıyorum TRT ‘ yi ( ki bu kanal başka bir zaman izleniyormu orasını bilmiyorum ) sanki spor salonu işletiyormuşum gibi adamlar koşuyor dövüşüyor zıplıyor hopluyor çok atraksiyonlu oluyor .

Özellikle yüzme , uzun atlama ve koşu izlemekten zevk alıyorum . Vallahi bu Pekin Olimpiyatlarını izledikçe insanoğlunun neler yapabileceğine şahit oluyorum desem yalan olmaz . Bugün uzun atlama izliyordum kadının biri 7 metreden fazla atladı , kadının boyu 2 metre bile yok nasıl 7 metre atlıyor şaşıyorum valla , kadın benim odamdan bir zıplıyor koridor boyu uçup mutfağa gidiyor , o kadar yani .

Neyse , bir abimiz var yüzmede yarışıyor ( yanlış anlaşılmasın bu abimiz başkalarıyla değil resmen kendiyle yarışıyor ) bu abimiz 2008 Pekin Olimpiyatlarında 8 altın madalya aldı . Zaten 8 kere yarıştı , bazıları takım olarak bazıları ise bireysel ..

Ödüllere doymadığı gibi yemeğe de doymuyor . Günde 12.000 Kalori alıyor . Ne ediyor bu 12.000 kalori ;

Kahvaltı : peynir, marul, domates, kızarmış soğan ve mayonezle dolu üç adet yağda pişmiş yumurtalı ekmek, 2 büyük fincan kahve, 5 yumurtalı omlet, bir tabak tahıl gevreği, pudra şekerli 3 dilim yumurtalı ekmek ve 3 adet çikolatalı krepten oluşan “şampiyonlar kahvaltısı”

Öğle yemeği : yaklaşık yarım kilo makarna, üstüne beyaz ekmekten hazırlanmış iki büyük domuz etli ve peynirli mayonezli sandviç ve bin kalorilik enerji içeceği

Akşam yemeği : yarım kiloya yakın makarna ve bir büyük pizza, yanında da bin kalorilik bir başka enerji içeceği

12.000 kalori ediyor..

Burdan Michael Phelps ‘ e tebriklerimi iletiyor başarılarının devamını diliyorum :D

Bizimkiler mi ? Bizimkiler pek muhterem Tayyip Beyin azarından sonra birkaç gümüş bronz almaya başladılar ama bir adamın tek başına 8 altın aldığını düşünürsek bizim ödüller biraz havada kalıyor .

yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Benzer Yazılar

“Pekin Olimpiyatlarının Balık Adamı Michael Phelps” yazısına 2 Yorum Yapılmış

  1. dilek :

    inanmıyorum sana ya ben buunları yiyemem bende yüzücüyüm ama ben bunları yersem sumocu olurum heralde gerci phelps yediklerini hemen yakıyor cok antreman yaptı için…

  2. yavz :

    içine sıçam ben o hadamın ne bohdan herifmiş la o

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz ?

 


*
Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu soldaki boşluğa giriniz.
Kodu Yenile.

Güvenlik Kodu