SüperTeklif !

Yakuterin sitesinde gördüğüm süper teklif sistemini sizlere tanıtacağım biraz . Öncelikle yakuter giriş kısmında gayet güzel anlatmış ;

Günümüz üniversite öğrencilerinin vazgeçilmez alternatif geçim kaynağıdır anketörlük. Geçen gün farkettim ki bu anketörlük işinin çevirimiçi olanı da varmış, Süper Teklif. Tabi mantık biraz farklı, bunda siz anket yapmıyorsunuz, size anket uyguluyorlar. Bu siteye üye olarak istekleriniz doğrultusunda e-postalar alıyor, duyuruları okuyor ve anketleri cevaplıyorsunuz. Bunları yaptıkça puan kazanıyorsunuz ve sonunda bu puanları paraya dönüştürüyorsunuz

Öncelikle daha önceden bu işlerle ilgilenen arkadaşlar bilirler hepimizin içinde hakkaten parayı veriyor mu şüphesi olmuştur . Bu site gerçekten veriyor . Şurdan girdiğinizde ödenen paraların dekontlarını görebilirsiniz . 100.000 puan ( 100 YTL ) olduğunda hesabınıza ödeme yapıyorlar .

Nasıl oluyor şimdi bu ? Çeşitli firmalar reklamlarını anketlerini bu siteye yaptırıyor siz de bu anketleri dolduruyorsunuz veya reklamlarına bakarak para kazanıyorsunuz . Hem gelen mailları okuyarak hem de dilerseniz cep telefonunuza sms olarak reklam göndermelerini seçerek para kazanabiliyorsunuz .
Çok reklamdan bıkabilirsiniz veyahut cep telefonunuza çok mesaj gönderilmesinden rahatsız olursanız diye bir de ayarlamanız için size seçenek sunmuşlar . Üye olduktan sonra soldaki ” Üyelik İşlemlerim ” bölümünden ” Mesaj Ayarlarım ” a girip bu ayarları yapabilirsiniz .

ImageShack

Tabii ki hem cep telefonu hem de mail için ” Tanıtım Mesajlarının Hepsini Almak İstiyorum ” seçeneği size daha fazla puan ve dolayısıyla daha fazla para kazandıracak size önerim bu seçeneği seçmeniz . Onun dışında profil bilgilerinizi tamamlayarak 5000 puan ( 5 YTL ) kazanabilirsiniz . Tercih bilgilerinizi de tamamlayıp 3300 puan ( 3.3 YTL ) kazanabilirsiniz . Yaptığınız her üye başına puan kazanıyorsunuz . Dahası sizin yaptığınız üyelerde üye yaparsa yine siz puan kazanıyorsunuz . Herkes kazanıyor yani :D

Çok güzelmiş bende üye olayım da kazanayım mı diyorsunuz ?
Buyrun burdan :)

yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Diğer Yazılar

“SüperTeklif !” yazısına 3 Yorum Yapılmış

 1. kulakmemesi :

  demek çalışarak para kazanamayacağını anladın daha doğrusu çalışmayacağını anladın :D pc arızadan dönsün bende üye olurum çünkü bende anladım çalışamıyacağımı :)

 2. cem yıldız :

  Açıkçası ben süper teklifin beklenildiği kadar iş yapacağını düşünmüyorum.

  2 ay önce üye oldum. toplam 15 mail geldi ki bunların yarısı, haber ve kampanya mailleriydi. çok az reklam geldi. Tabi bunun sebebi talepten ziyade hedef kitlede olup olmamam da olabilir. Ne yazıkki Süper teklife üye tanıdığım kişilerin hiç birinde daha iyimser bir netice görmedim.

  Süper teklif hakkında hiç değinilmeyen bir mesele ise kullanılan pazarlama yönteminin(süper teklifin mantığı) ne kadar işe yarayıp yaramayacağıdır. Sonuçta yurt dışında 10-15 sene önce başlayan bir yöntem ki, şu an nesli tükenmek üzere. Türkiye’de yeni ve ilk ama Türkiye’nin internet kullanımı ve alışkanlıkları konusunda dünyayı takip süresi eminimki 15 yıl değil.

  Neyse sonuç itibari ile zaman … gösterecek.

  saygılar, sevgiler

 3. aLicho :

  Güsel Bi Çalışma Bende Bakmalıyım Böylece Nette Gecirdiğim Zamanı Paraya Çevirebilirim GoogLe Adsense ile Oldugu Gibi :D

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz ?

 


*
Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu soldaki boşluğa giriniz.
Kodu Yenile.

Güvenlik Kodu