Tatil Bitti

Hoş tatile çıkarken yazmamıştım ama geldiğimi yazayım bari . Bodrum ‘ a sevgilimle tatile gitmiştim 6 gün 5 gece ( :D ) kaldık döndük geldik . Tatile giderken güneş gözlüğümü almayı unutmuşum pes bana valla . Otelin bir kaç can sıkıcı hatası dışında tatil fena değil gibiydi .

Kötü yönlerini yazayım ;

- Yemekler genel olarak temizdi fakat bir akşam çorbanın içinde ölü sinek gördüm , ( iyi ki çorbayı içmeden görmüşüm ) garsonlardan birini çağırdım gösterdim , adam aldı kepçeyle sineği attı dışarı , ” lan onu ben de yaparım hıyar çorbayı niye değiştirmiyon . ” diye düşünmeden edemedim .

- Odalarda musluktan akan su deniz suyu heralde çok iğrençti insan dişlerini fırçalarken bile ağzına su alırken 2 kere düşünüyor .

- Çalışanlar gayet ilgiliydi , o kadar ki boğazıma yemek kaçtığında ” Efendim , iyi misiniz ” diye soracak nezaketi bile gösterdiler .

Kendi bilgisayarım olmadığında başka bilgisayardan internete girmek pek hoşuma gitmiyor aradığım elimin altında olmuyor , o yüzden tatil süresince herhangi bir bilgisayarla muhattap olmadım . Tabii bunda otelin internet kafesinin saatinin 6 YTL olmasının da payı yok değil .

O değilde artık Snarfer ‘ da takip ettiğim Rss ‘ lere yetişemiyorum içlerinden birazına kıymam gerekecek . Az önce baktım 347 tane farklı rss takip ediyorum ( daha doğrusu edemiyorum ) .

Neyse bakalım , ha bir de tatil dönüşü babam aradı mail attım baktın mı oğlum dedi yok bakmadım dedim eve gelince baktım . Hakkımda bölümündeki

İleride hobi olarak marangozluk yapmayı düşünüyorum .

yazısını okumuş ve bana bir atölye almış sanayiden veyahut benle feci şekilde dalga geçiyor ama almış galiba yahu gerçekten pek emin olamıyorum , emin olunca tekrar yazarım :D

Şu sıralar arkadaşımın bir sitesini wordpress ‘ e aktarıp host almakla uraşacağız , güzel olacak gibi duruyor .

Hı bu arada Google Chrome adında bir web browser çıkarmış , çıktığı ilk günden pazar payının %2 ‘ sini ele geçirmiş falan filanmış . İndirdim denedim , bu haliyle pek bir halta benzetemedim doğrusu . Kimileri de demiş ki Opera yıllardır bu piyasada Google Chrome çıktığı ilk günden Opera ‘ yı geçmiş . Yanılmıyorsam forumun tekinde arkadaşın birinin çok güzel bir cevabı vardı buna ;

Beni de Google ‘ ın anasayfasına en sexy erkek diye koysalar ben de dünyanın en sexy erkeği olurum .

tarzında güzel bir cevap vermiş .

O değilde bu Kısa Kısa bölümü yazıları niye hep bu kadar uzun oluyor ? Böyle kendimle ilgili şeyleri anlatacağım yazılar için Günlük adında bir bölüm mü oluştursam ne yapsam yahu ?

yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Benzer Yazılar

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz ?

 


*
Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu soldaki boşluğa giriniz.
Kodu Yenile.

Güvenlik Kodu