Tiyatro Sever Program “RADYO MAKİNASI”

27.12.2006

Sistemi eleştiriyorlar ve programlarında popçu değil gerçek sanatçıları yani perdenin arkasında olan ülkemiz sanatına hizmet eden insanları konuk ediyorlar ve onlarla hayata dair birçok şeyi sorguluyorlar.

Cumartesi günleri işleyen “RADYO MAKİNASI” 106.8 frekansında yayın yapan Naz Fm de onlara ayrılan Özgürce 2 Saati tüm aykırılıklarıyla işgal ederek işe başlıyorlar.

Konservatuvar Tiyatro Bölümü Öğrencisi İrfan ASLANHAN’ın hazırlayıp sunduğu Radyo Makinası bugüne kadar ağırladığı çok değerli tiyatrocu konuk ve konularıyla radyolarda bir ilki başaran RADYO MAKİNASI Türkiyenin ilk ve tek gençlik “KÜLTÜR SANAT SHOW” programı olmakta..

“ARTIK SİSTEME DEĞİL
KAFADAKİ MAKİNALARA DİŞLİ OLMAK GEREKİRKİ
ANCA İŞLEYEBİLSİN”

DEDİKLERİ VE GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİNİN OLMAYIŞINDAN YARARLANARAK İŞLERİNİ YAPTIKLARI BU RADYO MAKİNASI’NDA TÜM İNSNALARIN BU SESE KULAK VERMELERİNİ İSTİYORLAR.

Sanat dünyasının entellektüel ve aykırı ismi Okan BAYÜLGEN yine gençlere destek olmuş ve kendi programının ismi olan makina ismini RADYO MAKİNASI olarak kullanmalarına izin vermiş ve bir programdada Okan BAYÜLGEN telefonla yayına bağlanarak Programı hazırlayan ve sunan irfan ASLANHAN’la televizyon ve sanat camiası üzerine bir sohbet gerçekleştirmiştir.

Radyo Makinası’nda bu güne kadar Gürgen Öz, Murat Akkoyunlu, Yetkin Dikinciler,Ali Poyrazoglu,Haldun Dormen,Aysenil Samlioglu,Okan Bayülgen, Engin Hepileri,Hadi Çaman,Murat Karasu, Gülseven Yilmaz,Ali Taygun, Tv Makinası Yapım yardımcısı: Hasan Köseoglu, zaga grubu batersti: Yusuf Tunceli,Aydogan Oflu, Cihat Tamer,Esra Rusan, Ozan Ayhan, Adnan Tönel, Ertugrul Timur, Sinan Albayrak, Beyti Engin, Semaver Kumpanya oyunculari: Ahmet Kaynak, Gökçe Sezer ve Sibel Altan; Elif Ürse, Yelda Baskin, Münir Akça ve Israfil Köse,Mehmet Ergen, Selçuk Yöntem, gibi birçok değerli sanatçı ve genç tiyatrocular Radyo Makinası’nda yer almışlardır.

Ayrıca her hafta canlı yayında Radyo Makinası’nda eleştiri köşesinde Uluslararası tiyatro eleştirmenleri birliği Türkiye merkez başkanı yazar Üstün AKMEN’de eleştiri ve yorumlarıyla radyo makinasında…

Radyo Makinası her cumartesi saat:16:30′da 106.8 Naz fm’de
Bu keyifli ve birokadarda aykırı olan RADYO MAKİNASINI sakın kaçırmayın.
Program hakkında detaylı bilgiye ulaşmanız yayını internetten dinlemeniz ve ziyaretçi defterine birşeyler karalamınız için radyo makinası resmi web sitesi sizi bekliyor olucak:

www.radyomakinasi.net

Alıntı : www.radyocuyuz.com

yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Diğer Yazılar

“Tiyatro Sever Program “RADYO MAKİNASI”” yazısına 1 Yorum Yapılmış

  1. mr.etc :

    asitwebe üye olduğumdan beri gördüm en güzel post :D bu tarz programları hep takip ederim okan bayülgenin her yapdığı işi zevkle takip ederim ve etmeyede devam edecem.. bu arkadaşıda kutluyorum başını önüne eğip de herşeye evet diyenlerden değilmişki cesareti ve ruhuyla böyle bir işe imza atmış artık sabit bir dinleyici kazandı.. bende belki bilirsiniz ama bir radyo programı paylaşmak istiyorum matraks isimli bir program sunuculuğunu zeki kayahan çoşkun’un yapdığı program 4 yıldır alem fm de yayın yapmaktadır hafta içi her gün 22.30-02.00 arası http://www.alemfm.com-www.yayinonline.com dan pc başındayken dinleme şansınız var frekansları tam olarak veremiyecem ben hep netten dinliyorum :D programın birde resmi sitesi var http://www.zekirdek.com sanırım formatından bahsetmedim zaga , makina vs tarzı bir program farkı çeşitli (m)atraksiyonları var örnek gecenin kahramanı gibi benden tavsiye dinleyin pişman olmazsınız..

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz ?

 


*
Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu soldaki boşluğa giriniz.
Kodu Yenile.

Güvenlik Kodu