Türk Kızı İstemiyoruz !

Yanlış anlamayın ben söylemiyorum bunları Türk kızlarının kaprislerinden bıkan 5 Türk erkeğinin kurduğu site . İlginç bir girişim olmuş :)

Faik Taşer, Fatih Taşer, Baturay Tarakçıoğlu, Kerem Şensözlü ve Serdar Berber; Büyükçekmece’de yaşayan 5 arkadaş… Hepsi de Türk kızlarını tavlamaya çalışırken çeşit çeşit işkence çekmiş… Ama, kızlar hakkındaki düşünceleri Büyükçekmece’deki festivalde tanıştıkları yabancı kızlarla değişmiş. Sonra da ‘Türk kızları istemiyoruz’ sloganıyla bir internet sitesi kurmuşlar. Siteyi sadece bir haftada 26 bin kişi tıkladı. İşte 5 kafadar arkadaşın çektikleri:Faik Taşer: Rus kızların hastası değiliz. Anlatmak istediğimiz ülkemizin kızlarının ‘küçük dağları ben yarattım’ edasında olmaları. En çirkini bile böyle… Fakat, yabancı kızlar arkadaşlık kurmak için bir kriter aramıyor.

Baturay Tarakçıoğlu: Sevgilim sakallarımı kesmemi istemişti. Ben de kestim. Sakalsız halimi beğenmedi ve beni terk etti. Bir de Türk kızlarında marka takıntısı var. Marka giymeyen erkekten hoşlanmıyorlar.

Fatih Taşer: Hayatımda kızlara pahalı hediye almam. Bir kere aldım ve cevap ‘Niye aldın ki bunu’ oldu. Ama Yunanlı arkadaşıma tüm paramla bir küpe alınca o kadar sevindi ki…

‘Kadın ruhundan anlamıyorsunuz’

Sitenin forumundaki yorumlardan bazıları şöyle:

# Ataerkil yetişmiş erkekler ve kızlarız. Yabancıları anlayacak seviyede değiliz. Hepimiz virüslüyüz.

# Türk erkekleri sadece güzellikle ilgileniyor.

# Zaten dünyanın dört yanındaki yabancı kızlar sizi bekliyordu. Avucunuzu yalarsınız Türk erkekleri.

# Slovakyalı bir sevgilim var. Hep iyiliğimi düşünüyor. Yanında sıkılmıyorum. Mütevazılık ve şirinlik bir yana Türk kızlarına oranla çok da güzel.

# Türk erkekleri de denyo ve kadın ruhundan anlamıyor. Yavşadığınızda kıkırdayarak karşılık vermeleri onların cana yakın olduğu anlamına gelmez.

# Devlet yardım etsin, yabancı kızlar gelsin. Başbakanım, isteklerimizi dikkate alın! Mayruk defilesinde podyumda çırılçıplak protesto hazırlığındayız.

yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Diğer Yazılar

“Türk Kızı İstemiyoruz !” yazısına 1 Yorum Yapılmış

  1. Slivaxall :

    Arkadaşlar sonuna kadar size katılıyorum..Türk kızları bir ilişkide ne istediklerini bilmiyorlar..Aşırı komplexli ve çıkarcılar.İşlerine geldikleri gibi davranıyorlar..Çoğunun psikolojik sorunları ve marka takıntısı var..
    Kısacası TÜK KIZI HEM ÇİRKİN,HEM KISA BOYLU,HEMDE KÜLTÜRSÜZ.

    YAŞASIN YABANCI KIZLAR..

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz ?

 


*
Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu soldaki boşluğa giriniz.
Kodu Yenile.

Güvenlik Kodu