Üzerine Tiner Döküp Yaktılar !

Az önce Show Ana Haber bültenini izliyordum da bu habere rastladım , show ‘ un sitesinde bulamadım , haberin detaylarını şurdan aldım .

Şehir eşkıyalarının dövüp üzerine tiner döktükleri Gökhan Çakmaoğlu’nu yakma anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

10 gün yoğun bakımda kalan Çakmakoğlu hayatını kaybetti, vahşi olayı gerçekleştirdikleri iddiasıyla yakalanan 2 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Ya arkadaş siz ne biçim insansınız , siz insansanız ben neyim ? Hergün kötü haber herkes birbirini bıçaklıyor , öldürüyor , o da yetmedi tiner döküp yakıyor . İşin ilgince bu şehir eşkıyaları 5 kişiymiş 2 ‘ si tutuklanmış 3 ‘ ü serbest bırakılmış . Nasıl adalet bu anlamadım gitti . Bir insanı canlı canlı yakmak ne demektir ya .

yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Benzer Yazılar

“Üzerine Tiner Döküp Yaktılar !” yazısına 3 Yorum Yapılmış

 1. FACTOR2 :

  Aynı haberi bende izledim.İnsanlık nereye gidiyor?

 2. LaNeT :

  Deniz blogları devamlı takip ederim ne kadar yorum yazmasamda !

  Yanlız şimdi nasıl bir düşünce içindesiniz, bırakın herkes fantezilerini alenî bir şekilde uygulasın, mahkemede oturan saygıdeğer(mi acaba) hukukçu şahıslar da göz yumsun (yada kafalarını kuma gömsünler). Çok uzattım ama, artık “insan varlık” nesli tükenen canlılar olmaya başladı. Ölen kişiye Allah’tan rahmet ailesine başsağlıgı diliyorum.

 3. FACTOR2 :

  http://www.elestiriyorum.org/sahtekar-anneden-buyuk-kazik.html

  Bu yazıya rastladım bugun…

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz ?

 


*
Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu soldaki boşluğa giriniz.
Kodu Yenile.

Güvenlik Kodu