Vakit tamam, seni terkediyorum!…

Bi başka ilişkiye başlamak için salıverdik birbirimizi . Her ikimizin de buna ihtiyacı vardı belki . Yalan hayat yıkmıştı yıkılmaz gözüken birlikteliği . Çözülmüştü aramızdaki bağ ! Suçlamalar ! Elbette olacaktı . Ama her şeyin bi sonu vardı bunun da tabi . İlişkimizin de olduğu gibi . Belki ben çok saf bakıyodum her şeye . Ama inanmıştım işte . Yine inanmıştım . Niye inanmıcaktım ki . Karşımda duran her şeyiyle gelmişti benim olmaya . Zaten bitecekti . Olsun erken bitmişse n’olur . Bitmişti işte sonuçta . Kalp kırmak niyesiydi ? Kimbilir böle böle kaç kişiyi atıvermiştik hayatımızdan . Yine elde soradan düşününce “ulan güzeldi be!” diip iç geçirilicek zamanlar kalmıştı uzun uzun . Düşünebilirdi insan duygulanabilirdi . Zaman geçer . Geçtikçe biter her derdi ? Kim bahsederdi sahte dünyanın baş döndürücü olaylarından . Bi yabancı gibi mi hitap etmek gerekirdi bir eski sevgiliye? Atmak mı lazımdı onu . İnsan kendi dünyasını paylaşmaya bu kadar hevesli başlayıp “paylaşım yok , tekim” demeyi bu kadar mı isterdi ? Oysa ki ayrılık da paylaşılabilirdi . Sayfalar diildi düşünceleri var eden . Olsa olsa duymayacağını bildiğin adama böle seslenirdin.

“vakit tamam ,seni terk ediyorum” ! Evet bugün ben de gidiyorum sonbahar yalnız başına can sıkıcı olabiliyor . Böyle bi akşamüstü hava da kararmışken artık benden gitmeni ya da beni dünyandan atıvermeni kabul ediyorum . Hazmediyorum . Bu , arada yaptıklarım boştu zaten . Ben şizofrenim . Doğuştan hem de ! Gidip gidip geliyorum . Kelimelere de laf düşmüyor . Bu sıralar bi terk edişin huzurundayım . Önümde ışık dolu yeni bi yol . Bu da öyle kısa mı bilmem . Çağırıyor . Hoşuma da gidiyor . O yola yürümek istiyorum . ”evet artık devam et” mi dersin yoksa içinden bu sıralar kopan bi şeyler mi olur bunu artık bilemiyorum . Çünkü seni bayadır tanımıyorum . Bu tanımamanın içinde her şeyimiz var . Bize ait her şey . Çünkü artık biz yokuz . Bu içi boş bi kelime yalnızca ve anlatmak istediğim hiçbi şeyin yerini alamıyor . Sadece şarkı var kulağımda . Anlatmaya çalışmaktan yorulmuş bi el yanında . O el artık içki şişelerini kaldırmayı beceremiyor . Alkolü de boşverdi bu yüzden . Artık “keşke”ler boş “olabilirdi”ler boş . Bardaklarım da boş . Sen yolcusun uzun zamandır . Ben daha yola yeni çıktım . Şans dile bana.(içinden ama…)

“seninle bi bütün olabilirdik

Hoşçakal gözümün nuru Hoşçakal!

Hoşçakal iki gözüm Hoşçakal!”

Resmin büyütülmüş haline Buradan bakabilirsiniz

Şarkıyı da aşağıdaki play tuşuna basarak dinleyebilirsiniz

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Alıntı : http://www.tataryigit.com

yükleniyor Raporunuz gönderiliyor , lütfen bekleyiniz .

Diğer Yazılar

Yorum Yapmaya Ne Dersiniz ?

 


*
Lütfen aşağıdaki güvenlik kodunu soldaki boşluğa giriniz.
Kodu Yenile.

Güvenlik Kodu